2 липня в Самарі відбувся матч 1/8 фіналу чемпіонату світу, в якому збірна Бразилії перемогла з рахунком 2:0 збірну Мексики

Про це інформує портал Знай.Спорт.

В 1-му таймі команди голів не забивали, а в другій пентакампеоне зробили свою справу. Спочатку на 51-й хвилині Неймар вивів бразильців вперед, а потім на 88-й хвилині Роберто Фірміно, який вийшов на заміну, з пасу того ж Неймара подвоїв перевагу “селесао”!

2:0 – впевнена перемога Бразилії (до речі третя з таким рахунком на цьому мундіалі) і тепер латиноамериканці у чвертьфіналі зіграють з Бельгією, яка перемогла Японію.

Уругвай переміг Португалію

У матчі 1/8 фіналу чемпіонату світу в Сочі зустрілися збірні Уругваю та Португалії.

Першими рахунок у матчі відкрили уругвайці завдяки чудовому голу Едінсона Кавані, який чудово зіграв на другому поверсі після блискучої передачі Луїса Суареса. Перший тайм виграли уругвайці з рахунком 1:0.

У дебюті другої половини зустрічі португальці відігралися. Після подачі кутового, Пепе вколотив м’яч головою у ворота суперників і вирівняв становище на 55-й хвилині.

Але вже на 62-й хвилині Кавані оформив дубль, забивши ще один красивий м’яч!

Матч так і завершився перемогою Уругваю з рахунком 2:1!