Напружена боротьба між Чорноморцем і Зорею увінчалася нічиєю

У суботу, 2 грудня, в 18-му турі української Прем’єр-ліги Чорноморець удев’ятьох зумів здобути нічию в матчі із Зорею (1:1), повідомляє Znaj.Sport.

Господарі залишилися в меншості вже на 18-й хвилині після вилучення Васіна, проте ще в першому таймі арбітр зрівняв склади, показавши другу жовту хавбеку луганчан Бабенку. У другому таймі команди обмінялися голами, а за 15 хвилин до кінця основого часу матчу арбітр вилучив ще одного гравця Чорноморця – Ндіайе.

Чорноморець – Зоря 1:1
Голи: Хобленко, 71 – Сваток, 66

Чорноморець: Гутор – Люлька, Жуніч (Мусолітін, 61), Мартиненко, Татарков – Ндіайе, Політило – Васін, Ковалець, Бамба (Антонов, 68) – Хобленко (Каплієнко, 85)
Зоря: Лунін – Опанасенко (Кабаєв, 21), Гордієнко (Гречишкін, 76), Сваток, Сухоцький – Андрієвський, Бабенко – Караваєв, Харатін, Луньов (Юрі, 46) – Громов

Попередження: Васін, Ндіайе, Жуніч, Політило – Бабенко, Харатін, Андрієвський
Вилучення: Васін, 18, Ндіайе, 76 – Бабенко, 33