Несподівані висновки зробили вчені про фільми жахів і відвідуванні кімнат страху

В ході аналізу, вчені прийшли до висновку, що самопочуття людей після перегляду фільмів жахів і відвідування кімнат страху поліпшується.

Для отримання даних фахівці задіяли в експериментах триста людей. Їм запропонували відвідати кінотеатр і розповісти, як вони будуть відчувати себе після перегляду картини в жанрі жахи. До уваги аудиторії представили картину «Будинок з привидами».

В процесі опитування по завершенню сеансу вчені встановили, що емоційний стан глядачів покращився. Вони відчували себе більш бадьорими. Але на цьому дослідження не закінчилися.

Популярные статьи сейчас

Дочь Ани Лорак обратилась за помощью, засветив интерьер роскошного дома: "Ребят..."

Трагедия оборвала жизни легендарного музыканта и его жены: стали известны подробности ЧП

Взрыв прогремел возле ТРЦ в Харькове, слетелись пожарные: кадры и детали с места

В Минздраве сообщили, когда ковид-волна покинет Украину: ждать осталось совсем недолго

Штраф до 8 тысяч гривен: украинцев ждет новый запрет с 10 декабря, подробности

Показать еще

Вчені простежили за активністю мозку добровольців до і після сеансу. Фахівці встановили, що перегляд фільму посприяв поліпшенню розумового процесу. Люди стали більш активними і точними при вирішенні когнітивних завдань.

Таким чином, вдалося встановити, що почуття страху, пережите під час спостереження за віртуальної реальність, в життя перетворюється протилежне — радість. Як говорили самі респонденти, жахи допомагали їм зіткнутися з власними страхами і більш детально вивчити самих себе.

Нагадаємо, що Instagram шкодить психіці: експерти розповіли, як лікуватися

Як показали дослідження психологів, використання Instagram може погіршити емоційний стан людини внаслідок заздрості до чужої «ідеального життя». Фахівці назвали 4 методу побороти негатив і звернути його в позитивний стимул для власного розвитку.

Дослідження по використанню соціальних мереж з Інституту взаємодії людини і комп’ютерного мистецтва при Університеті Карнегі-Меллона поділяють онлайн-соціальну активність на 3 категорії: прямий зв’язок з людьми, пасивну зв’язок і трансляцію.

Як повідомляла Politeka, як позбутися негативних думок: поради психолога

Також Politeka писала, що переслідує нас навіть в магазинах: яка музика погано впливає на психіку