Ірина Климець вийшла у фінал чемпіонату Європи

Українська метальниця Ірина Климець в кваліфікації з метання молота показала дев’ятий результат, відправивши снаряд на 69.44 м.

ирина климец

Найкращі показники змогла продемонструвати польська спортсменка Аніта Влодарчик. Її результат становить 75.10 м.

Ірині Климець треба виступити у фіналі чемпіонаті Європи, який проходить у Берліні. Дата фіналу – 12 серпня. Початок змагань о 20:30 за київським часом.

Після своєї перемоги у півфіналі українка не приховувала емоцій і продемонструвала всім запальний танець.

Раніше повідомлялося, що Ходок Мар’ян Закальницький завоював першу золоту медаль збірної України на чемпіонаті Європи з легкої атлетики у Берліні. Українець вибився в лідери після перших 30 км дистанції, зумів зберегти за собою перше місце і подолав 50 км за 3:46:32 години, випередивши чинного чемпіона Олімпійських ігор словака Матея Тота на 55 секунд.

Таким чином, Закальницький вперше в своїй кар’єрі завоював медаль континентальної першості.

Також стало відомо, що Українська велогонщиця Альона Старикова завоювала срібну медаль чемпіонату Європи в гіті на 500 метрів (індивідуальна велотрекова гонка на час). Старикова показала час 53,582 секунди. Перше місце дісталося представниці Росії Дар’ї Шмельовій (33,285), третє – німкені Маріам Вельт (33,600).

Це друга медаль для Старикової на цьому ЧЄ. Раніше вона в парі з Любов’ю Басовою виграла срібло в командному спринті у велотреку.

Нагадаємо, українська легкоатлетка встановила рекорд.

Як повідомляла Politeka, українська спортсменка стрімко увірвалася у великий теніс.

Також Politeka писала, що українка привезла «золото» з чемпіонату Європи з карате.