Фанати київського Динамо подякували захиснику збірної Хорватії Домагою Віді, який з гаслом “Слава Україні” відсвяткував перемогу над Росією після матчу чемпіонату світу-2018

Київський клуб грав контрольний матч зі швейцарським Люцерном в Австрії. Фанати Динамо вивісили банер з написом хорватською “Дякуємо, Домагой”.

Повідомляє інформаційний портал Знай.Спорт.

Фото опублікували у групі Troublemakers & Ultras Action у Facebook.

Перемогу збірної Хорватії над збірною Росії у чвертьфіналі чемпіонату світу екс-гравці київського Динамо Домагой Віда і Огнен Вукоєвич присвятили Україні.

“Слава Україні!”, сказав Виду. “Це перемога за Динамо і Україну! Хорватія вперед!”, – зазначив Вукоєвич, а Віда додав: “Давай! Давай!”.

Зазначимо, що Вукоєвич працює в селекційному відділі Динамо, але президент киян Ігор Суркіс дозволив йому перебувати разом зі збірною Хорватії на чемпіонаті світу. Домагой Віда, який забив м’яч у ворота збірної Росії в овертаймі, зараз виступає за стамбульський Бешикташ.

Тріумф Хорватії в Росії

7 липня в Сочі відбувся матч 1/4 фіналу чемпіонату світу між збірними Росії та Хорватії.

Першими рахунок відкрили росіяни після голу Дениса Черишева на 31-й хвилині. Але на 39-й хвилині хорвати відігралися завдяки голу Андрія Крамаріча, який забив головою після пасу Маріо Манджукіча.
У другій половині зустрічі голів забито не було і справа перейшла до екстратаймів.

На 101-й хвилині екс-захисник Динамо Київ Домагой Віда після точного удару головою вивів Хорватію вперед. Але на 115-й хвилині Маріо Фернандес своїм ударом головою зрівняв рахунок у матчі. У підсумку матч завершився внічию 2:2 і все вирішувалося в серії пенальті.

У “лотереї” фортуна посміхнулася хорватам, які перемогли з рахунком 4:3!

У фіналі команда Златко Далича зіграє зі збірною Англії, яка перемогла збірну Швеції (2:0).