Півзахисник збірної України та німецького “Шальке” Євген Коноплянка допустив неймовірний промах в матчі 20-го туру чемпіонату Німеччини проти “Штутгарта”

На 65-й хвилині матчу Коноплянка міг забивати в порожні ворота суперника, однак промахнувся. Відомо, що він робив удар з одинадцяти метрів. Футболіст спершу прийняв м’яч, після чого другим дотиком спрямував його поруч зі штангою.

Варто зазначити, що український гравець вийшов в основному складі “Шальке” вперше за останні чотири матчі. У цій грі він відіграв 80 хвилин.

Гельзенкірхенцям вдалося здобути перемогу з рахунком 2:0. Обидва голи були забиті в перші двадцять хвилин матчу. Їх авторами стали Налдо і Харіт.

Нагадаємо, раніше Politeka писала, що вже взимку півзахисник Шальке і збірної України Євген Коноплянка перейде в донецький Шахтар. Тільки гірники зараз можуть запропонувати Євгену зарплату близько 5 мільйонів євро.

Джерело: Politeka