Стало відомо, що очікуватиме на мадридців у Лізі чемпіонів після програшу скромному Леганесу

Мадридський Реал продовжує стрімке падіння. Команда Зінедіна Зідана поступилася у чвертьфіналі Кубку Іспанії скромного Леганесу, повідомляє Знай.Спорт.

“Королівський клуб” програв вдома з рахунком 1:2 і вилетів з турніру за сумою двох матчів – 2:2, але Леганес забив більше на виїзді.

“Я не шкодую про те, що не включив в складі деяких гравців, тому що їм потрібен був відпочинок. На папері у нас була цілком боєздатна команда, але перший тайм у нас не вийшов. Результат логічний: суперник зіграв в свою гру, а ми – ні”, – розповів головний тренер Реала ЗІнедін Зідан після матчу.

Француз зізнався, що його майбутнє у Реалі залежить від протистояння з ПСЖ у Лізі чемпіонів.

“Чи залежить моє майбутнє від матчів з ПСЖ? Так. Як тренер, я несу відповідальність за результат. Я повинен знайти рішення і впоратися з ситуацією”, – додав Зідан.

Зазначимо, що Реал майже втратив шанси захистити чемпіонський титул в Іспанії, адже відстає від Барселони вже на 19 очок. Мадридці ще можуть врятувати сезон, якщо втретє поспіль переможуть у Лізі чемпіонів, але вже в 1/8 фіналі їм протистояти один з фаворитів турніру – ПСЖ.

Нагадаємо, Зінедін Зідан очолив Реал на початку 2016 року і одразу ж виграв Лігу чемпіонів. Через рік він повторив своє досягнення, але у цьому сезоні гра мадридців пішла на спад.