У матчах англійської ліги намітились фаворити

У вівторок та середу були зіграні матчі 17-го туру чемпіонату Англії.

Бернлі вдома мінімально обіграв Сток Сіті, завдяки голу Барнса під завісу гри – 1:0.

Челсі на виїзді розбив новачка АПЛ – Гаддерсфілд. За Синіх відзначились: Бакайоко, Вілліан та Педро, повідомляє sport.znaj.ua.

Крістал Пелас на останніх хвилинах двічі розписався у воротах Вотфорда та здобув перемогу. Вже на 3-й хвилині гри Вотфорд відкрив рахунок, завдяку голу Янмата. На 87-й хвилині Клеверлі залишив гостей у меньшості. За дві хвилини Крістал Пелас зрівняв рахунок, а у доданий арбітром час вирвав перемогу.

Манчестер Сіті на виїзді розбив Суонсі – 0:4. Дубль на свій рахунок записав Давід Сілва. Ще по голу забили Кевін де Брюйне та Серхіо Агуеро. Зазначимо, що Олександр Зінченко з’явився на 73-й хвилині.

Манчестер Юнайтед обіграв мінімально Борнмут – 1:0.