Український футболіст може отримати нагороду в Лізі Європи

Нападаючий Динамо Жуніор Мораес, який зробив хет-трик у домашньому матчі проти Партизана (4:1), потрапив в список претендентів на нагороду найкращому гравцеві тижня в Лізі Європи, повідомляє Znaj.Sport.

Нагадаємо, що перемогою над Партизаном Динамо забезпечило собі підсумкове перше місце в групі і вийшло в наступний раунд турніру.

Бразильський форвард оформив дубль на 28-й і 31-й хвилинах після передач Миколи Морозюка, а на 77-й хвилині реалізував пенальті і встановив остаточний рахунок в матчі. Цей хет-трик став для Мораеса першим єврокубковим у кар’єрі.

Разом з Мораесом за звання найкращого поборються: захисники Браніслав Іванович (Зеніт), Марін Анічич (Астана), Огнєн Враньєш (АЕК), півзахисники Мануел Фернандеш (Локомотив), Джек Вілшир (Арсенал) та форварди Адуріс (Атлетик) і Арлем Ньоере (Стяуа).