Сайт Ювентуса підтвердив перехід нападника Кріштіану Роналду

Про це повідомляє інформаційний портал Знай.Спорт.

Туринці заплатять Реалу за португальця 100 млн євро, ця сума розбита на дві частини. Також “зебри” мають заплатити 12 млн євро в якості платежу солідарності і за вимогами ФІФА.

Роналду підпише із Юве контракт на чотири роки. Його деталі не розголошуються, але у ЗМІ писали, що португалець зароблятиме у Турині по 30 млн євро на рік.

У минулому сезоні Реал та Ювентус грали у чвертьфіналі Ліги чемпіонів. У першому матчі Роналду забив двічі, один з голів – просто шедевр. У грі-відповіді туринці відіграли три м’ячі, але португалець поховав їх надії, забивши на останній хвилині з пенальті. У 2017 Реал та Юве зустрічались у фіналі Ліги чемпіонів. Роналду оформив дубль, а Мадрид переміг з рахунком 4:1.

Роналду

Кар’єра Роналду

У 2009 році Реал заплатив за Роналду 94 млн євро та зробив його найдорожчим футболістом світу на той час.

У минулому сезоні Роналду відіграв за Реал 44 матчів в усіх турнірах, в яких забив 44 голів та віддав 8 гольових передач. Портал Transfermarkt оцінює п’ятиразового володаря Золотого м’яча у 120 млн євро.

З Реалом Роналду виграв чотири рази Лігу чемпіонів та двічі – чемпіонат Іспанії. Під час виступів за Манчестер Юнайтед Кріштіану також перемагав у Лізі чемпіонів (2008 рік) та тричі ставав чемпіоном Англії. У 2016 році CR7 тріумфував зі збірною Португалії на чемпіонаті Європи. Золотий м’яч нападник отримував у 2008, 2013, 2014, 2016 та 2017 роках.

Дивіться: найкращі голи Роналду у минулому сезоні