Збірна Англії вийшла у чвертьфінал чемпіонату світу-2018, обігравши в серії пенальті Колумбію з рахунком 4:3

Про це повідомляє інформаційний портал Знай.Спорт.

Це перший випадок в історії чемпіонатів світу, коли англійці виявилися сильнішими за суперника в серії пенальті. Попередні три спроби (в 1990, 1998 і 2006 роках) завершилися для “трьох левів” невдачею.

Матч Колумбія – Англія

3 липня в Москві на стадіоні “Спартак” зустрілися збірні Колумбії та Англії.

Англійці контролювали хід зустрічі і завдавали більше ударів по воротах колумбійців.

Те, що не вийшло зробити в першому таймі, команда Гарета Саутгейта зробила у другому. Харрі Кейн забив м’яч з пенальті на 57-й хвилині.
Коли здавалося, що Англія все ж виграє матч, колумбійці змогли відігратися. Матеус Урібе пробив з дальньої дистанції, а Джордан Пікфорд перевів м’яч на кутовий. Після подачі корнера Єррі Міна зрівняв рахунок і перевів справу в екстратайми, в яких м’ячів забито не було.

Доля матчу вирішувалася в серії післяматчевих пенальті, в якій Англія перемогла з рахунком 4:3.

У чвертьфіналі англійці зіграють зі шведами, які в Санкт-Петербурзі перемогли швейцарців (1:0).