3 липня в Москві на стадіоні “Спартак” зустрілися збірні Колумбії та Англії

Англійці контролювали хід зустрічі і завдавали більше ударів по воротах колумбійців, інформує портал Знай.Спорт.

Те, що не вийшло зробити в першому таймі, команда Гарета Саутгейта зробила у другому. Харрі Кейн забив м’яч з пенальті на 57-й хвилині.
Коли здавалося, що Англія все ж виграє матч, колумбійці змогли відігратися. Матеус Урібе пробив з дальньої дистанції, а Джордан Пікфорд перевів м’яч на кутовий. Після подачі корнера Єррі Міна зрівняв рахунок і перевів справу в екстратайми, в яких м’ячів забито не було.

Доля матчу вирішувалася в серії післяматчевих пенальті, в якій Англія перемогла з рахунком 4:3.

У чвертьфіналі англійці зіграють зі шведами, які в Санкт-Петербурзі перемогли швейцарців (1:0).

Успіх шведів на мундіалі

3 липня в Санкт-Петербурзі відбувся матч 1/8 фіналу чемпіонату світу між збірними Швеції та Швейцарії.

Перший тайм зустрічі завершився нульовою нічиєю, а в другій половині зустрічі шведи змогли реалізувати один зі своїх численних гольових моментів.

На 66-й хвилині форвард Лейпцига Еміль Форсберг не без допомоги рикошету відправив м’яч у сітку воріт Яна Зоммера. Цей м’яч став переможним у дуелі.

Швеція у чвертьфіналі мундіалю зіграє з Англією, якак перемогла Колумбію (1:1, 4:3 по пенальті).