3 липня відбулися заключні матчі 1/8 фіналу чемпіонату світу

Спочатку в Санкт-Петербурзі збірна Швеції перемогла збірну Швейцарії (1:0), а трохи пізніше збірна Англії просто-таки вигризла перемогу, яка до 92-ї хвилини в принципі здавалася майже доконаним фактом (1:1, 4:3 по пенальті).

Таким чином склалася четверта пара стадії 1/4 фіналу мундіалю і це Швеція – Англія, повідомляє інформаційний портал Знай.Спорт.

Так виглядає весь список пар 1/4 фіналу чемпіонату світу:

Уругвай – Франція (6 липня, 17:00)

Бразилія – Бельгія (6 липня, 21:00)

Швеція – Англія (7 липня, 17:00)

Росія – Хорватія (7 липня, 21:00)

Звитяга “жовто-синіх” у Росії

2 липня в Самарі відбувся матч 1/8 фіналу чемпіонату світу, в якому збірна Бразилії перемогла з рахунком 2:0 збірну Мексики.

В 1-му таймі команди голів не забивали, а в другій пентакампеоне зробили свою справу. Спочатку на 51-й хвилині Неймар вивів бразильців вперед, а потім на 88-й хвилині Роберто Фірміно, який вийшов на заміну, з пасу того ж Неймара подвоїв перевагу “селесао”!

2:0 – впевнена перемога Бразилії (до речі третя з таким рахунком на цьому мундіалі) і тепер латиноамериканці у чвертьфіналі зіграють з Бельгією, яка перемогла Японію.