Український Шахтар виборов перемогу в Манчестер Сіті, але тренер команди знайшов плюси у поразці

У середу, 6 грудня, в рамках 6-го туру групового раунду Ліги чемпіонів Шахтар в Харкові здобув перемогу над Манчестер Сіті (2:1) і вийшов в плей-офф турніру, повідомляє Znaj.Sport.

Підопічні Паулу Фонсеки провели відмінний поєдинок і ще в першому таймі двічі вразили ворота опонента. Рахунок в матчі на 26-й хвилині відкрив Бернард, а ще через п’ять хвилин перевагу Гірників подвоїв Ісмаїлі. Гостям вдалося відквитати один м’яч уже в компенсований до другого тайму час, однак уникнути поразки у них не вийшло.

Шахтар – Манчестер Сіті 2:1
Голи: Бернард, 26, Ісмаїлі, 31 – Агуеро, 90+3 (пенальті)

Шахтар: П’ятов – Бутко, Ордець, Ракицький, Ісмаїлі (Азеведо, 64) – Фред, Степаненко – Марлос (Коваленко, 82), Тайсон, Бернард – Феррейра (Хочолава, 88)
Манчестер Сіті: Едерсон – Мангаля, Фернандіньо (Агуеро, 69), Адарабіойо – Даніло, Туре, Гюндоган, Фоден – Б. Сілва, Жезус, Сане (Діас, 62)

Попередження: Ракицький – Даніло, Гюндоган

шахтер

Відмітимо, що головний тренер Манчестер Сіті Хосеп Гвардіола прокоментував поразку своєї команди в матчі 6-го туру групового етапу Ліги чемпіонів проти Шахтаря.

“Важко. Ми билися до кінця. Тим не менш, я задоволений, що ми дали шанс нашим молодим гравцям. Задоволений тим, як вони себе сьогодні проявили. Життя триває. На нашу майбутню гру в неділю поразку сьогодні ніяк не вплине. Поразки – це частина нашої професії. Нам зараз треба прийти в себе.

Напевно, це і добре, що ми програли. На нас чинився сильний психологічний тиск з боку преси. Я помітив, що після того, як рахунок став 0:2, мої гравці стали грати розкуто, у них стало багато що виходити. Тому зараз я всім задоволений, незважаючи на такий для нас результат.

Шахтар зіграв добре. Я хочу привітати команду з виходом з групи. На місце в плей-офф також заслуговував і Наполі, але пощастило Шахтарю. У кожній лінії у Шахтаря вистачає хороших гравців. Тому я нікого виділяти не буду”, – сказав Гвардіола.