Українка Наталія Прищепа виграла забіг на чемпіонаті Європи

Чинна чемпіонка Європи в бігу на 800 метрів Наталія Прищепа продемонструвала справжнє спортивне благородство під час свого забігу в кваліфікації континентальної першості-2018 у Берліні.

наталья прищепа

Українка виходила на старт в статусі одноосібного лідера забігу, єдиною вибігши з 2 хвилин в поточному сезоні. У підсумку, Прищепа без проблем фінішувала першою – 2: 04.07 м і відібралися у півфінал.

Ось тільки під час забігу в боротьбі з француженкою Клаудією Саундерс чемпіонка Європи U-20 в 2015 році і чемпіонка Європи U-23 в 2017 році 22-річна бельгійка Рене Ейкенс впала на бігову доріжку. На той момент Ейкенс бігла на четвертій позиції і намагалася прорватися до трійки лідерів, які кваліфікуються у півфінал.

Бельгійка була настільки засмучена падінням, що почала плакати прямо на доріжці, але українка Прищепа повернулася після фінішу, під оплески публіки допомогла своїй суперниці піднятися і завершити забіг.

Джерело: Xsport.ua.

На змаганнях в Шотландії розігрувався перший комплект медалей в стрибках у воду. У міксті Україну представляли Колодій та Лискун, які показали результат 355.90 і випередили німецький дует на 3,30 бали.

Золото Колодій та Лискун стало вже четвертим для збірної України на чемпіонатах Європи з літніх видів спорту. Цікаво, що обидва стрибуна вперше в кар’єрі піднялися на вершину п’єдесталу.

Раніше повідомлялося, що український плавець Андрій Говоров встановив новий світовий рекорд на дистанції 50 метрів батерфляєм. У фіналі змагань в Римі (Італія) Говоров показав час 22,27 секунди. Таким чином, українець на 0,16 секунди поліпшив попередній світовий рекорд, який з 2009 року належав іспанцю Рафаелю Муньос.

«Це історія! Я залишив у ній свій внесок. Я дійсно щасливий показати щось особливе», – сказав Говоров після змагань.

На останньому чемпіонаті світу, який у 2017 році пройшов в Будапешті (Угорщина), Говоров виграв «бронзу». Пізніше Андрій Говоров завоював срібну медаль на чемпіонаті Європи на короткій воді в Копенгагені.

У змаганнях на 50 метрів батерфляєм українець показав другий час, поступившись лідеру всього 0,01 секунди.

Нагадаємо, українська легкоатлетка встановила рекорд.

Як повідомляла Politeka, українська спортсменка стрімко увірвалася у великий теніс.

Також Politeka писала, що українка привезла «золото» з чемпіонату Європи з карате.