Невідомі, які викрали в Нігерії батька капітана збірної країни з футболу Джона Обі Мікела, відпустили його за викуп у 24 тисячі доларів

Про повідомляє портал Знай.Спорт.

“Майкл Обі, батько капітана збірної Нігерії, знову перебуває на волі”, – сказав представник поліції нігерійського штату Енугу Ебере Амарайзу.

Інцидент стався минулого тижня. За словами Амарайзу, зловмисники не заподіяли Мікелу-старшому шкоди – вони наставили на нього зброю і змусили йти босоніж близько п’яти кілометрів під проливним дощем. Викуп склав 10 мільйонів найр (близько 24 тисяч доларів).

Батька півзахисника збірної Нігерії Джона Обі Мікела викрали за кілька хвилин до старту матчу проти Аргентини в груповому етапі ЧС-2018.

Футболіст дізнався про викрадення в автобусі по дорозі на стадіон в Санкт-Петербурзі.

“Я грав, поки мій батько був в руках бандитів. Мені довелося забути і про травму. Я не знав, що робити, але все ж вирішив, що не можу підвести 180 мільйонів нігерійців. Мені довелося викинути це з голови і вийти на поле, щоб представляти свою країну.

Я навіть не міг повідомити про це тренерам або співробітникам федерації. Про це знало тільки дуже вузьке коло моїх друзів.

Мені сказали, що вони застрелять мого батька, якщо я повідомлю владі або кому-небудь ще. Я також не хотів обговорювати це з тренером, тому що не хотів, щоб моя проблема відволікала його або команду в день такої важливої гри.

На щастя, мій батько був благополучно звільнений в понеділок вдень. Я дякую поліції і владі за їх зусилля щодо порятунку мого батька, моїм друзям і членам сім’ї за підтримку, яку я отримав”, – цитує Обі Мікела The Guardian.

Раніше батька Мікела вже викрадали в нігерійському місті Джос у 2011 році.

Збірна Нігерії на чемпіонаті світу поступилася команді Хорватії (0:2), перемогла ісландців (2:0) і програла аргентинцям (1:2). Нігерійці зайняли третє місце в групі D і залишилися за бортом 1/8 фіналу мундіалю.

Мікел-молодший з 2006 по 2017 рік виступав за лондонський Челсі, а зараз є гравцем китайського клубу Тяньцзинь Теда.

Бразилія перемогла Мексику

2 липня в Самарі відбувся матч 1/8 фіналу чемпіонату світу, в якому збірна Бразилії перемогла з рахунком 2:0 збірну Мексики.

В 1-му таймі команди голів не забивали, а в другій пентакампеоне зробили свою справу. Спочатку на 51-й хвилині Неймар вивів бразильців вперед, а потім на 88-й хвилині Роберто Фірміно, який вийшов на заміну, з пасу того ж Неймара подвоїв перевагу “селесао”!

2:0 – впевнена перемога Бразилії (до речі третя з таким рахунком на цьому мундіалі) і тепер латиноамериканці у чвертьфіналі зіграють з Бельгією, яка перемогла Японію.