Федерація футболу Іспанії розпочала пошуки нового головного тренера для національної команди після провалу на чемпіонаті світу-2018, де іспанці поступилися Росії (1:1, пен. 3:4) в 1/8 фіналу турніру

Про це інформує портал Знай.Спорт.

Головним кандидатом на посаду наставника “Фурії Рохи” вважається Кіке Санчес Флорес, повідомляє AS.

За інформацією видання ще одним претендентом є Луїс Енріке, який раніше заявляв про своє бажання коли-небудь попрацювати в збірній. Також федерація розглядає кандидатури Пако Хемеса і Кіке Сетьєна.

Матч Іспанія – Росія

1 липня в матчі 1/8 фіналу чемпіонату світу в Москві на “Лужниках” грали збірні Іспанії та Росії.

Іспанці відкрили рахунок на 12-й хвилині після автоголу Сергія Ігнашевіча. А на 41-й хвилині росіяни отримали право на пенальті, коли м’яч потрапив у руку Жерару Піке. Одинадцятиметровий реалізував Артем Дзюба.

Більше команди голів не забивали ні в основний час, ні в двох екстра-таймах. У серії післяматчевих пенальті перемогу здобула Росія з рахунком 4:3. Удари Коке і Яго Аспаса відбив воротар Ігор Акінфєєв.

Цікаво, що це була перша серія пенальті на цьому чемпіонаті світу.