Важкохворому українцю терміново потрібно зібрати кошти на лікування від онкології.
Про це повідомила його родина в соцмережі Фейсбук.
Благаю про допомогу для мого тата — Пителя Володимира Михайловича.
Майже 4 роки тому ми дізналися про страшний діагноз — рак. Зараз у тата 4 стадія онкології з метастазами. Увесь цей час він мужньо бореться за життя та проходить важке лікування.
З самого початку тато переніс операцію, потім проходив хіміотерапію, далі лікувався таблетованою хімією, а після цього знову пройшов ще один курс хіміотерапії. Ми використовували всі можливі методи, щоб стримати хворобу. Але, на жаль, попереднє лікування вже не дає потрібного результату, а подальша хімія може бути настільки важкою, що організм її просто не витримає.
Зараз лікуючий лікар рекомендував лікування Лютецієм-177 як єдиний шанс для мого тата.
Лютецій-177 — це сучасне лікування, яке застосовують при прогресуючих стадіях онкології, коли інші методи вже не дають результату. Його дія спрямована саме на уражені клітини, що дає шанс стримати хворобу та продовжити життя.
На жаль, таке лікування можливе лише за кордоном і потребує дуже великих коштів — близько 2 500 000 грн.
За ці роки боротьби всі наші кошти та заощадження пішли на операцію, лікування, обстеження, аналізи та ліки. Ми до останнього намагалися впоратися самотужки, але зараз така сума для нашої сім’ї є непідйомною.
Тому я від усього серця прошу: допоможіть моєму татові — Пителю Володимиру Михайловичу — отримати цей шанс на життя.
Кожна гривня має значення.
Кожен репост може допомогти знайти людей, які підтримають.
Навіть найменша допомога зараз для нас безцінна.
Якщо ви не маєте можливості допомогти фінансово — будь ласка, поширте цей допис.
Реквізити для допомоги:
Посилання на банку
https://send.monobank.ua/jar/2sXUKFisx4
Усі наявні медичні документи готовий надати в приватні повідомлення.
Щиро дякую кожному, хто підтримає, допоможе чи просто поширить цей допис. Для нашої родини це шанс і надія.